poniedziałek, 30 czerwca 2008

Narzędzia online - LIVECHAT Software i produkt Contact Center

Autor: Adrian Nowak, 15:30, poniedziałek, 30 czerwca 2008


Dziś chciałbym przedstawić ciekawe narzędzie jakim jest Contact Center tworzone przez firmę Livechat Software, umożliwiające czat poprzez stronę internetową. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie często wykorzystywane przez biznes. Komunikacja za pomocą tej usługi jest chyba jedną z najprostszych jaką można sobie wyobrazić. Polega to w przybliżeniu na tym, że klienci (np. sklepu internetowego lub banku) w wypadku jakich kolwiek pytań zawsze mogą otworzyć specjalnie dla nich przygotowaną stronę z chatem na której mogą porozmawiać z kompetentną osobą na temat danego produktu. Ważna zaletą którą oferuje chat jest pomoc dla klienta właściwie na wyciągniecie ręki, bez instalacji dodatkowego oprogramowania, co na pewno zostanie docenione przez użytkowników.


Ze strony osoby administrującej sytuacja wygląda nieco inaczej. Aby możliwy był kontakt z klientami należy zainstalować specjalny program dostarczony przez producenta. Aplikacja ta uruchamia się niestety tylko pod systemami Windows. Wygląd programu nie pozostawia wiele do życzenia, nowoczesny design i proste ułożenie przycisków (podobnie jak w Microsoft Office 2007) sprawi, że większość pracowników szybko zaznajomi się z nową aplikacją a być może nawet ją polubi.


Trochę o Firmie

Spółka powstała w 2002 roku w odpowiedzi na potrzeby komunikacyjne przedsiębiorstw związane z rosnącą liczbą użytkowników Internetu. Od tego czasu tworzone przez nas narzędzia maksymalizują satysfakcję klienta i obniżają koszty obsługi. W 2008 roku spółka dołączyła do grupy kapitałowej Gadu-Gadu S.A.
Od 2006 roku produkty firmy dostępne są na rynku międzynarodowym. LIVECHAT współpracuje z wiodącą firmą rynku marketingu elektronicznego DigitalRiver (Nasdaq: DRIV), dzięki czemu oprogramowanie dostępne jest poprzez sieć ponad 200 wyspecjalizowanych portali z oprogramowaniem.

LIVECHAT Contact Center zaufali

Z produktu Livechat korzysta bardzo wiele znanych polskich przedsiębiorstw takich jak: Kaspersky Lab, Commercial Union PTE, MEDICOVER, Militaria.pl, PZU Życie S.A., NetSprint.pl, POLKOMTEL S.A., mBank.


Krytycy.pl To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Krytycy.pl. Za zainteresowanie się programem Contact Center zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.

Tagi:

Komentarze 3 comments
Anonimowy pisze...

AAC, nie ACC ;)
dzięki, o vixy jeszcze nie słyszałem, a z chęcią wypróbuje. z narzędzi online do edycji zdjęć, adobe również tworzyła dość ciekawy produkt, nie wiem tylko jak tam z fazą rozwoju tej aplikacji

Dwimenor pisze...

Pozytywnie się wyrażę o Google docs. Prawda - nie mają wielu funkcji znanych z wielkich pakietów biurowych. Ale to jest esencja. Google docs to te 5% funkcjonalności które potrzebne jest do szczęście 99% wszystkich użytkowników.

Najczęściej używam tej aplikacji na uczelni, w bibliotece. Na komputerach udostępnionych dla studentów nie ma żadnego pakietu biurowego, dlatego jak człowiek chce skroić jakiś tekst (chodź by wysłać maila) to bardzo się przydaje taki mini pakiet. Działa szybko, oferuje to co niezbędne (formatowanie tekstu, tabulację, sprawdzanie pisowni, złożone funkcji w arkuszu kalkulacyjnym itp). Małe, a cieszy.
Plusem też jest dostęp do przechowywanych dokumentów z każdego miejsca na świecie. Ale taka idea przyświeca wszystkim aplikacją internetowym.

Anonimowy pisze...

A teraz dochodzi do tego nowy web komunikator aplikacji Contact Center- już nie we Flashu, ale oparty o AJAX. Więcej na blogu LIVECHAT Software: http://www.livechatinc.com/blog_pl/dostosowanie-okna-czata-w-livechat-contact-center/

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety