wtorek, 1 lipca 2008

Konkurs Favore.pl

Autor: Adrian Nowak, 16:00, wtorek, 1 lipca 2008


Favore.pl to serwis internetowy podobny do serwisów aukcyjnych takich jak Allegro. Przeznaczeniem portalu są usługi. Mogą być to usługi wynajmu pokoju, sprzątania, wykonania jakiegoś projektu internetowego czy graficznego i tym podobne. Wygląd serwisu nie pozostawia wiele do życzenia, bez problemu wyszukamy interesującą usługę czy wystawimy ocenę usługodawcy. Za Favore.pl przemawia też właściciel którym jest Money.pl. Zapewne finansowanie przez tak duży serwis przyniesie oczekiwane rezultaty.

Przydatną usługą znajdującą się pod adresem http://www.favore.pl/mobi jest możliwość przeszukiwania zasobów serwisu również za pomocą urządzeń przenośnych np. telefonów komórkowych. Niestety funkcjonalność ograniczona jest do wyszukiwania i przeglądania ofert.

Jak mówią twórcy:
Projekt jest ogólnopolską platformą sprzedaży usług, z której mogą korzystać osoby prywatne, jak i firmy. Społeczność Favore.pl rozwija się bardzo dynamicznie, w ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług z całej Polski. Portal skupia fachowców ze wszystkich dziedzin
Od niedawna na stronie http://www.favore.pl/partners trwa konkurs. Zasady są proste i czytelne. Należy polecić rejestracje innym osobą np. znajomym czy internautom. Według twórców serwisu nagrody są już za kilku poleconych użytkowników. Niestety poziom nagród nie jest zbyt wysoki, parasol czy scyzoryk to nie zbyt zachęcające gadgety.


Krytycy.pl To jest artykuł komercyjny napisany dla serwisu Krytycy.pl. Za zainteresowanie się tematem zostanę wynagrodzony. Zgodnie z etyką blogvertisingu wyrażam własną opinię na temat opisywanego produktu.
Komentarze 6 comments
Vilk pisze...

Ja rozumiem że każdy robi coś z jakiegoś powodu. Czasami jest to cheć podzielenia się wiedzą czasami cheć zabłyśniecia a czasami cheć zarobienia paru groszy. Mam tylko nadzieje że twój blog nie będzie kierował się za czesto tym ostatnim i pozostanie takim jaki jest bo za to go lubi i czytam codziennie. Chce przez to powiedzieć że cenie informacje na tematy związane z ubuntu jako że codzienni uzywam go na kilku komputeraz i zawsze milo przeczytać jakąś nowinke lub ciekawostke na jego temat. Nie chce żebyś mnie źle zrozumiał ale uważam że zaczynają się tu pojawiać artykuły nie zabardzo lub wogóle nie związane z ubuntu.Licze na zrozumienie i zachęcam do dalszego pisania.

Łukasz Migdałek pisze...

Niestety, zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.

Adrian Nowak pisze...

Takich notek będzie niewiele, ale ostatnio złożyło się, że akurat były w krótkich odstępach czasu :/ troche nad tym ubolewam bo nie pisze tego bloga dla pieniędzy co mam nadzieje widać po moim wkładzie.
Chce być z Wami szczery i nie będę owijał w bawełne. Akurat potrzebuje troche kasy więc chwytam się wszystkich sposobów.

Mimo wszystko mam nadzieję, że notka będzie komuś przydatna.

PS widze, że nie chcecie drugiej części usług internetowych :)

Vilk pisze...

Jestem wstanie dokonac dotacji za twoj wklad i wysilek. Podaj konto paypal lub jakis inny sposob i myśle że nie tylko ja bede wstanie cie wspomoc. Dobra prace nalezy doceniac ! Pomysl o tym :)

Anonimowy pisze...

Niestety moim zdaniem i adrian i vilk mają trochę racji. Z jednej stony szkoda zaśmiecać tego ciekawego bloga, jednak z drugiej strony niech adrian też ma coś czasem z tego bloga, oprócz satysfakcji. Czekam na drugą część i nr konta:)
Pyoter

Adrian Nowak pisze...

Szczerz mówiąc to testem zaskoczony Waszą chęcią pomocy :) Myślałem że od pomagania to tu jestem ja :)

Myśle jednak, że nie ma sensu Was nadwyrężać. Chciałbym żeby wpisy sponsorowane stały się powoli jedynym sposobem utrzymania tego bloga co było by równoznaczne z usunięciem wszystkich innych reklam. Mam nadzieję, żę to wpłynie bardzo pozytywnie na wygląd bloga.

Mimo wszystko myślę, że łątwiej przewinąć jakiegoś nudnego posta niż przelewać ciężko zarobione pieniądze :)

Jak pisałem wcześniej blog będzie instniał wylącznie w zależności od tego czy będę miał czas go prowadzić czy nie, nie robie tego dla pieniędzy.

Jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy i zrozumienie :) Pozdrawiam

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety