czwartek, 13 listopada 2008

Poszukujemy pracowników

Autor: Adrian Nowak, 19:28, czwartek, 13 listopada 2008


Serwis UbuCentrum.net stał się szybko jednym z najpopularniejszych blogów w Polsce o Linuksie. Codziennie odwiedza nas kilka tysięcy głodnych wiedzy czytelników. Jak dotąd team twórców UbuCentrum.net składa się z trzech osób, które poświęcają swój wolny czas na rozwijanie bloga. W międzyczasie chętnie publikujemy też pojedyncze artykuły gościnnych twórców. By strona ta mogła ukazać swój pełny potencjał, potrzebne jest jednak większe grono twórców - stąd też dzisiejszy post.

Zależy nam głównie na nawiązaniu współpracy z twórcami artykułów, którzy będą potrafili podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami bloga. Nie dbamy o wiek czy wykształcenie, liczą się dla nas jedynie umiejętności. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail adrian@ubucentrum.net.

Tagi:

Komentarze 6 comments
Unknown pisze...

Od niedawna jestem użytkownikiem Ubuntu i często tu zaglądam.Dużo się dowiedziałem właśnie tutaj.Byłoby fajnie jakby ten blog się rozwijał.Uważam też że powinno być więcej artykułów dla początkujących,lub mających zamiar przesiąść się z Windowsa na Linuxa.Ja nie żałuję i wręcz zostałem fanem Ubuntu!Dziękuję wszystkim, których wysiłek i wiedza pomagają innym użytkownikom.

Anonimowy pisze...

Hm... a ja bym zalecał zmianę z "pracowników" na "redaktorów", bo wg mnie to trochę nietrafnie jest napisane.

Anonimowy pisze...

dzo chętnie, od wielu lat profesjonalnie pisze artykuły techniczne. Ile płacicie?

Bloger pisze...

no to fakt jak ktoś czyta pracowników to później są takie posty jak wyżej, dla pracownika się płaci, musicie to zmienić na redaktora, chociaż to też jest trochę złe sformułowanie hmm może wolontariuszy do pisania postu sam nie wiem, ja postaram się coś czasami napisać, i ci pomóc Adrian ale za dużo tego nie będzie, bo jestem mocno zapracowany

in2dex pisze...

Czyli redaktorów.....
niestety nie nadaję się do tego a bym chciał.
Jak będziesz potrzebował grafików/webmasterów to pisz na in2dex@gmail.com (na pewno mnie kojarzysz)

Unknown pisze...

Jak bede miał pomysł i inwencje twórczą to napisze jakis artyku i przy odribinie szczęscia go zamiścicie. Nie chce byc pracownikiem, i pisac szmirne teksty, tylko po to by napisać, bo "termin goni".Tu trzeba troszku pomyśleć, sostosować sposób pisania do różnego tpu uzytkowników, gdyż strona TA jest poświęcona zarówno początkującym, zaawansowany jak i profesjonalistom. Tzeba każdego po trochu zadowolic. PZDR

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety