piątek, 28 listopada 2008

Rusza nasz kolejny blog - TechTips.pl

Autor: Adrian Nowak, 16:57, piątek, 28 listopada 2008


Miło mi poinformować, że dziś swą premierę ma nasz nowy blog - TechTips.pl. Na nowej stronie pomagamy początkującym znaleźć ciekawe miejsca w sieci i wartościowe narzędzia, natomiast zaawansowanych użytkowników z pewnością zainteresują opisywane przez nas ciekawostki.

Bloga współtworzą póki co cztery osoby. W ich imieniu i własnym zapraszam na www.techtips.pl jak również do subskrypcji kanału RSS, co pozwoli Wam na bieżąco śledzić opisywane przez nas ciekawostki.

Tagi:

Komentarze 6 comments
marines pisze...

miejmy nadzieję, że ten blog na tym nie ucierpi ;]

Unknown pisze...

Szkoda tylko, ze ten blog nie jest tylko o linux, a generalnie o wszystkich systemach... Postow na temat Windows 9, na temat Linux 1...

A ten jeden dla linux to tylko dlatego, ze program jest wieloplatformowy - Windows, Mac i Linux. W przeciwnym razie byloby 9 do 0 dla Windows.

To sie zmieni, czy juz moge sobie darowac ten blog?

Kamil pisze...

Dlaczego od razu darować? Zawsze może się przydać info na temat alternatywnych systemów operacyjnych :P W końcu czasem wiedza o MS Windows też się przydaje.

Anonimowy pisze...

Tamten blog jest o różnych rzeczach raczej... Wpisy o Windowsie też mnie nie interesują, ale za to są ciekawe wpisy odnośnie np. serwisów internetowych - a one na szczęście są dostępne na różne przeglądarki i systemy (nie są "IE only"!, przynajmniej te już opisane - i tak powinno być).

Dvalin pisze...

Lukasz, mozesz sobie darowac ale lepszym wyjsciem zamiast marudzenia bedzie twoja pomoc - z pewnoscia jej nie odrzuca ;P

Adrian Nowak pisze...

Wiecie, z tym pisaniem o Linuksie to tworząc ten serwis miałem pewien plan. Chciałbym do bloga przyciągnąć początkujących użytkowników windowsa i żądnych ciekawostek i raz na jakiś czas przedstawiać jakieś ciekawostki dla Linuksa co powinno ich zainteresować nowym systemem :)

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety