niedziela, 22 lutego 2009

Compiz 0.8.0 - stabilne wydanie

Autor: Anonimowy, 11:04, niedziela, 22 lutego 2009


Światło dzienne ujrzała stabilna wersja popularnego menadżera okien i kompozycji, Compiz. W tej wersji programiści poprawili znaczną ilość błędów napotkanych we wcześniejszych wersjach. Dodano wsparcie dla środowisk Gnome 2.24 a także KDE 4.2.

Dodano poprawki dla wycieków pamięci, i co najważniejsze dodano nowe wtyczki a także poprawiono te które są w Compizie. Kolejnym etapem będzie dołączenie kodu Compiz++ czyli Compiza napisanego w C++ a także Nomada.

Znacznie wzrosła także stabilność. Więcej informacji można zdobyć na stronach projektu. Paczki wkrótce powinny być dostępne w repozytoriach popularnych dystrybucji.

Tagi: ,

Komentarze 6 comments
Unknown pisze...

Nie dość, że stary news to jeszcze nic konkretnego nie napisane.
W skali 1-10 1 za dobre chęci.

Anonimowy pisze...

Stary? Dwa dni temu wydano nową wersję Compiza. Konkretów nie ma, bo i w ChangeLogu takowe się nie znajdują, po prostu poprawiono wsparcie dla Gnome 2.24 i KDE 4.2 a ponadto dodano kilka nowych wtyczek i naprawiono kilkanaście błędów (przecież wszystkich nie będę wypisywał), dlatego nie rozumiem twojego komentarza.

Unknown pisze...

Np. "...co najważniejsze dodano nowe wtyczki a także poprawiono te które są w Compizie"
Skoro piszesz o nowych wtyczkach i jeszcze dajesz im rangę "co najważniejsze no to chyba wypadałoby co nie co o nich napisać.

Cały news polega na tym...A wydano Compiza, zrobiono to i owo. Sorry, ale taki news to się kwalifikuje do gazetki szkolnej. Szczegóły, szczegóły i jeszcze raz szczegóły, a nie na tzw. odp...się :)

Profesjonalizm przede wszystkim, życzę na przyszłość lepszych tekstów

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Przyjmuje to do świadomości :)

dev/mygate pisze...

@piotrek - nie ma sensu oceniać. Nic to nie zmienia, od dawna większość komentuje artykuły w ten sam sposób. Może zamiast tracić czas na przeglądaniu zaśmieconego internetu zróbmy wkońcu coś sami....

Anonimowy pisze...

szkoda że ubuntu 9.04 jeszcze nie ma paczek :(

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety