piątek, 10 kwietnia 2009

Wysyłanie płyt z ShipIt wstrzymane przed premierą Ubuntu 9.04

Autor: Adrian Nowak, 12:20, piątek, 10 kwietnia 2009


Standardowo przed wydaniem kolejnej wersji Ubuntu zostaje wstrzymana wysyłka obecnej wersji przez stronę Ubuntu ShipIT, gdyż właściwie zamawiając teraz, otrzymalibyśmy płytę dopiero po premierze Ubuntu 9.04.

Wersja kandydująca do finalnej (RC) powinna ukazać się już 15 kwietnia, natomiast 23 kwietnia planowo ukaże się kolejna wersja stabilna systemu - Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope (zobacz co nowego w systemie).

Tak jak w przypadku wcześniejszych wersji, płyty z nową wersją systemu będzie można zamawiać jeszcze przed premierą kolejnego wydania. Oczywiście jeśli tylko zostanie wznowione, wysyłanie płyt bezzwłocznie przeczytacie o tym na UbuCentrum.net.
Komentarze 4 comments
GrzegorzJZD pisze...

Dubel

Adrian Nowak pisze...

Nie pisałem o tym wcześniej więc to nie jest żaden "dubel".

panjandrum pisze...

Jemu chyba chodzi, że on napisał na swoim blogu trochę wcześniej, ale takie komentarze są nie na miejscu, bo ja na przykład nie odwiedzam Twojego bloga GrzegorzJZD, a ten owszem i dzięki za artykuł z taką informacją.

Anonimowy pisze...

A tak w ogóle to info niepotrzebne wystarczy wejść by zamówić i już wiemy, że płytek brak. :D:D Już się rozpędziłam aby każdy wpis tak skomentować! Przecież wystarczy zadzwonić do Adriana i zapytać się: "jak w ubunciaku zrobić to czy tamto ". Same buuubbbbbllllleeee:D:D:D

kasia

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety