wtorek, 26 maja 2009

15 Pięknych motywów logowania dla KDM (KDE Display Manager)

Autor: Adrian Nowak, 18:06, wtorek, 26 maja 2009


KDM (KDE Display Manager) to domyślny menedżer logowania dla dystrybucji Linuksa posiadających zainstalowane KDE. Należy do nich oczywiście również Kubuntu, które to co prawda posiada piękny ekran logowania, jednak nawet i on może się po jakimś czasie znudzić. Prezentuję zatem poniżej listę 15 naprawdę dobrej jakości motywów, które są warte uwagi.

PulsarAsphyxiaWorldKdmNoirEarth-abstractSweet DarknessLogin-scan 'fusion'TrueNatureLinux PassionToxicFree your worldShuttleUmbrella CorpAccessAmoraźródło: junauza.com

Tagi: , ,

Komentarze 11 comments
Anonimowy pisze...

nic specjalnego kde-look.org i znajdziesz 100 % lepsze

Anonimowy pisze...

ładne, szkoda że nie używam KDM ;)

Anonimowy pisze...

nie uzywasz to sie nie wypowiadaj :P bo ty ładnych nie widziałes :)

blind pisze...

Więc może rzucisz linkiem do czegoś "ładnego", bo na razie to tylko puste gadanie. ;]

Unknown pisze...

Na miejscu Szanownego Redaktora nie rzucałbym tak beztrosko określeniem "piękne" ;-)

Anonimowy pisze...

heh. wydawałoby się, że słowo 'piękne' miało inne znaczenie...

Anonimowy pisze...

Niestety u mnie wiekszosc tych motywow nie dziala. Po rozpakowaniu okazalo sie, ze w pliku KdmGreeterTheme.desktop widnial wpis [GdmGreeterTheme] zamiast [KdmGreeterTheme]. Taki temat dzialalby zapewne wysmienicie z GDM ale nie z KDM. Po zmianie wyzej wymienionego i ponownym spakowaniu katalogu do tar.gz nie bylo problemow z instalacja. :)

Anonimowy pisze...

Warto by dodać, że te motywy są stare i dotyczą KDE3, a nie KDE4! "Na siłę" próbowałem zmusić jeden z nich do załadowania w KDE 4.3 beta 1 - prawie się udało, ale pole użytkownika i hasła się rozjechało i dostaję ostrzeżenie o błędach w motywie. Dopiero teraz zauważyłem na kde-looks.org, że te motywy są pod KDE3.

Anonimowy pisze...

xeros tez testujesz kde 4.3? o a powiedz mi mozesz ustawić logowanie bez hasła jak ja deje w ustawnieach systemowych - menadzer logowania - convenience to nie mam tam mozliwości niczego zmianic, aktywować wszystko jest martwe tez tak masz?
http://zapodaj.net/95855057.png.html

Anonimowy pisze...

Tia... te fajniejsze nie działają z KDE4.x :( w ogóle większość motywów ze strony kde-look.org jest spaprana - nieodpowiednia wersja albo nawet pomieszane gdm z kdm, szkoda, ten z radioaktywnością wpisuje się ładnie w mój desktop ale nie chce się zainstalować :(

Anonimowy pisze...

Co do tego, że niczego nie można zmienić to jest faktycznie błąd - ja sobie poradziłem klikając F2, a potem wpisuję: "kdesu systemsettings", zapyta o hasło i już wszystko jest dostępne.

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety