wtorek, 2 czerwca 2009

50 świetnie wyglądających motywów dla Gnome

Autor: Adrian Nowak, 15:13, wtorek, 2 czerwca 2009Tagi: , ,

Komentarze 13 comments
Anonimowy pisze...

Jeżeli mam być szczery, wolę pozostać przy Dust. Ostatnio jakoś znudziło mi się bawienie w Super Ekstra wygląd. Mym zdaniem Lepiej się skupić na szybkości (systemu) i dokładności tego motywu co już jest ;]. Nie będę sprawdzał wszystkich tych motywów ale mogę się założyć, że połowa jak nie większość z nich, nie jest dopracowana (czytaj zlewanie się tekstu, rażące kolory albo inne dziwne choć na pozór fajne rzeczy). Jednak dla nowych takie tematy są ok. Tylko jedna prośba... Niech te Newsy się zwijają na głównej stronie, bo przewijanie całej strony by przejżeć starsze posty jest wkurzające. Pozdrawiam Atli
p.s za błędy albo coś sory ;)

Łukasz pisze...

Może infantylne pytanie, ale nie znalazłem ani tutaj ani na forum: jak taki motyw zainstalować?
pozdrawiam

Adrian Nowak pisze...

@Anonimowy/Atli Rzeczywiście prędkość powinna być najważniejsza, ale dobrze jest co jakiś czas zmienić wygląd systemu (ja przynajmniej lubie)

@Borys3k Wchodzisz w menu 'System=>Preferencje=>Wygląd' i przeciągasz na to okno pobrane archiwum z motywem. Dalej powinieneś dać radę ;)

kira pisze...

Nie wiem czy zmiana wyglądu jakoś rażąco wpływa na zmianę prędkości. Co do tych tematów to mi brakuje przy każdym ze screenów ich nazw, niektóre z nich to tylko wariacje jednego tematu. Mi brakuje jeszcze Polar Theme i tematów opartych na Leopardzie. Ale to kwestia gustu każdego użytkownika.

Anonimowy pisze...

Część miniatur nie odpowiada właściwym skrinom - poprawić! ;)

Anonimowy pisze...

Baaardzo niewiele motywów jest naprawdę dopracowana. Spoza domyślnych - jak na razie - zaufałem jedynie ShikiColors. Niektóre czarne motywy też są okej, ale niestety rozwalają wygląd wielu stron w Firefox`ie.

Anonimowy pisze...

DIDYMOUS, LUDZIE! jak dla mnie najlepszy motyw.

d3ny pisze...

Swietny zbior motywow w jedyn miejscu! Kolejny plus:)

Kwestia wyglady systemu jest sporna. Kazdy ma rozny gust. A co wiecej, nalezy zwrocic uwage nie tylko na wyglad, ale i na predkosc dzialania. Poniewaz ma ona duzy wplyw na odrysowywanie okienek.

Osobiscie uzywam Shiki-Mint :)
#pzdr d3ny

Anonimowy pisze...

Świetny przegląd - czekamy teraz na podobny na KDE 4.2.x
Pozdrawiam

pankamyk pisze...

z motywami to jest taka sprawa, że fajnie to one wyglądają na screenie użytkownika, który je stworzył. po zainstalowaniu u siebie a to okazuje się, że jednak to nie to samo albo, ze bez silnika dodatkowego część elementów w ogóle została tak jak była

Anonimowy pisze...

...albo, że z niektórych aplikacji nie da się korzystać w danym motywie (najczęściej FF).

Anonimowy pisze...

Wszystko fajnie, tylko że niektóre motywy nie są chyba przeznaczone dla GNOME.

Anonimowy pisze...

dlaczego 90% tych motywow sa czarne lub z duzo dominacja tego koloru? bo vista tak ma czy to jakas inna moda? brrr, ochyda. nie lubie czarnych motywow.....

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety