wtorek, 21 lipca 2009

Czytnik RSS bazujący na AIR - ShareFire

Autor: Adrian Nowak, 07:45, wtorek, 21 lipca 2009


Ponad dwa miesiące temu pisałem o czytniku RSS ReadAir, który był zdecydowanie prostą aplikacją, jednak dużą zaletą była jego integracja z Google Readerem. Tym razem przedstawiam kolejne bazujące na Adobe Integrated Runtime narzędzie do przeglądania ulubionych kanałów - ShareFire.

Oczywiście aby móc skorzystać z aplikacji, najpierw należy wgrać Adobe AIR. Jak to zrobić opisałem we wpisie: Instalacja Adobe AIR.

Jeśli nasze środowisko uruchomieniowe jest już gotowe, nie pozostaje nic innego jak tylko udać się na stronę producenta aplikacji i i kliknąć w obrazek widoczny na górze strony. Instalacja powinna się automatycznie rozpocząć.


Na powyższym filmiku bardzo dobrze przedstawione są zalety programu do których należą między innymi możliwość łatwego dzielenia się znalezionymi informacjami poprzez komunikatory czy e-mail a także bezpośredni podgląd danej strony internetowej czytanej przez nas wiadomości. Znika zatem problem konieczności uruchamiania w przeglądarce kanałów zawierających jedynie skrócone wersje wiadomości.

źródło: webupd8.blogspot.com
Komentarze 2 comments
Unknown pisze...

Nice :) Dzieki Adrian za ten news. Wyprobuje sobie ten programik... Przywiazalem sie do Google Reader'a, ale to cos tez jest fajne :)

Unknown pisze...

No to sie pobawilem... Zostaje przy Google - chyba, ze zrobia synchronizacje z Google Reader. Nie mam zamiaru czytac tych samych wiadomosci 2razy. No i przydalby sie Adblock... Strasznie nie lubie jak mi cos mruga na ekranie, gdy czytam (nie widze problemu w reklamach statycznych ;) ).

Ale moze komus sie przyda...

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety