piątek, 17 lipca 2009

Gnome-Art NextGen - świetny program do zmiany wyglądu Gnome

Autor: Adrian Nowak, 17:42, piątek, 17 lipca 2009


Natknąłem się ostatnio na świetny program dla osób, które lubią często modyfikować wygląd swojego Ubuntu no i posiadają pulpit Gnome. Gnome-Art NextGen, bo o nim mowa, pomimo iż jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju, pozwala na prostą edycję najważniejszych elementów graficznych systemu korzystając z wcześniej zbudowanej listy motywów.

Program można pobrać dla wersji:

Całość korzysta z zawartości serwisu art.gnome.org, dzięki czemu mamy ciągły napływ nowych prac i cały czas jest w czym wybierać.

Pewną wadą może być w tym przypadku fakt iż niemal wszystkie elementy motywów są oznaczone przez logo Gnome (nie licząc oczywiście motywów Gtk+ i obramowań okien). Tak czy inaczej myślę, że warto wypróbować.

źródło: webupd8.blogspot.com
Komentarze 8 comments
Anonimowy pisze...

masakra,bardzo fajne.działa wspaniale!!!

Rafciu pisze...

Super sprawa wszystko w jednym miejscu :) program na pewno się przyda. Linux ma ten plus że możemy go upiększyć szybko i bez problemowo nie to co M$ :P
pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Dzieki za program. Nie znalem go.

Anonimowy pisze...

zmiana wyglądu to chyba jedyna funkcja, ktora w Ubuntu dziala bezproblemowo; nad kazda inna rzecza trzeba spedzic przynajmniej 2 dni by zaczelą poprawnie działać (wifi, rozdzielczosc ekranu, flash etc.)

Anonimowy pisze...

2 dni na flasha? 2 dni na wifi ? 2 dni na rozdzielczość? to synu windowsa wszystko od ręki działa na moim laptopie hp pavilion dv 6110 us -flash 3 minuty - tobie to wszystko tydzień.... pogratulować

Anonimowy pisze...

Chce mi odinstalować 87 paczek, Sorry, no.

Anonimowy pisze...

Niby ok, ale jak czekam godzinę na załadowanie bajerów, typu tapetki, to mam out'a :/ Poza tym jak już zacznie ściągać, to fajnie by było, gdyby miał opcję zatrzymania downloadu.

Unknown pisze...

https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+bug/277057

Poprawna paczka dla UBUNTU 9.10

Bez błędu o niespełnionych zależnościach "mono-common"

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety