środa, 8 lipca 2009

Linux mnie śledzi! (na Twitterze)

Autor: Adrian Nowak, 09:42, środa, 8 lipca 2009


Przy okazji ostatniego wpisu dotyczącego ciekawej sytuacji między Microsoftem a Linuksem, dodałem tego drugiego do obserwowanych na Twitterze. Konto Pingwinka jest bardzo aktywnie użytkowane, a kilka razy dziennie dodawane są informacje o wydaniach nowych wersji różnego rodzaju aplikacji.

Poza obserwowaniem innych, nie pisze nic na Twitterze, gdyż mam do tego polskie odpowiedniki, w których dodatkowo jest o wiele lepszy kontakt ze społecznością. Tak więc zdziwiłem się niesamowicie, gdy moje konto w którym nie napisałem jeszcze ani jednej wiadomości dodał do obserwowanych nie byle kto, bo sam Linux.

Skoro dodali moje konto, to raczej nie mają zbyt dużych wymagań co do osób, które monitorują. Co ciekawe, poza Linuksem na moje wpisy czeka jeszcze 31 innych osób z których połowa to chyba konta spamerskie.

Jeśli zatem chcesz się przed znajomymi pochwalić, kto to Cie nie obserwuje i gdzie, możesz dodać konto Linux a ono z pewnością za kilka dni odwdzięczy się tym samym. Muszę przyznać, że jest to bardzo miły gest. Z tego co zobaczyłem, na profilu Microsoftu panują zupełnie inne zasady.

Tagi:

Komentarze 3 comments
Anonimowy pisze...

mnie też śledzi

Anonimowy pisze...

i mnie też. a MS ssie.

bolerro pisze...

mnie tez sledzi :) a ja sledze Linuxa :D ciekawa sprawa z Linuxem ;D

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety