środa, 12 sierpnia 2009

Flock 2.5.2 - jeszcze bardziej niesamowity?

Autor: Adrian Nowak, 13:00, środa, 12 sierpnia 2009


W serwisie GetDeb.net pojawiła się zaktualizowana paczka z przeglądarką "społecznościową" Flock. Całkiem niedawno pisałem na tym blogu o wersji 2.5, zatem nie będę się już szczegółowo rozwodził nad zmianami, ale muszę wspomnieć o niej chociażby ze względu na to, że nie potrafi poprawnie wyświetlić swojej własnej strony.

Dość ciekawią mnie różnego rodzaju przeglądarki internetowe, gdyż przy tego typu programach spędzam dość dużo czasu, zatem pobrałem nowego Flocka w nadziei, że będzie działał nieco szybciej od swojej poprzedniej wersji. Niestety - całość nadal opiera się o starego Firefoksa, a takich rzeczy się nie da przeskoczyć.

Chciałem więc zajrzeć do zakładki 'Nowości' na stronie Flocka. Nie zadziałały. Skopiowałem link do Firefoksa - śmiga. Wszystko przez to, że Flock jakimś cudem domyślnie nie obsługuje Flasha co jest sporą skazą na jego olbrzymich możliwościach.

Szczegółowej listy zmian w tej wersji niestety nie doszukałem się nigdzie, jednak gołym okiem widać większy nacisk na popularnego ostatnio Twittera. Nadal niestety nie ma wsparcia dla typowo polskich witryn jak Nasza-Klasa czy inna Fotka, co mnie osobiście jakoś szczególnie nie dotknęło.

Flock 2.5.2 można pobrać z tego linka.
Komentarze 3 comments
Anonimowy pisze...

Czy ktoś używa tej przeglądarki regularnie?

kasia

Śmigło pisze...

Ja na przemian z Chromium

Smiglo

wojTrek pisze...

ja cene ja sobie za pomocna w obsludze Wordpressa

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety