wtorek, 25 sierpnia 2009

Wszystkie części Chicken Invaders dla Linuksa

Autor: Adrian Nowak, 13:00, wtorek, 25 sierpnia 2009


Pamiętam jak jeszcze na Windowsie przechodziłem długie etapy Chicken Invaders. Dziś dobiegła mnie natomiast bardzo przyjemna informacja na temat tego, że gra ta dostępna jest już dla systemów Linux i to wszystkie jej cztery części.

Zasady są banalnie proste - musimy ocalić świat przed najazdem kurczaków mając do dyspozycji tylko nasz statek i rozbudowywane co jakiś czas bronie. Do towarzystwa możemy zaprosić także swoich znajomych wykorzystując ich jako pomoc w ratowaniu galaktyki.

Całość jest niesamowicie wciągająca i już przy testowaniu wersji demo straciłem dobrych kilkanaście minut na wysadzanie kurczaków w powietrze.

Na stronie producenta gry InterActions studio można znaleźć wersje demonstracyjne każdej z czterech wersji bądź też dokonać zakupu za 22,5 Euro. Może wydawać się to dość sporo jak za grę 2D, ale zdecydowanie nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Ci, którzy akurat nie mają przy sobie tyle gotówki na zbyciu, mogą z powodzeniem potestować wersje demonstracyjne, które są bardzo proste w instalacji. Jedyne co trzeba zrobić to pobrać paczkę, uruchomić w niej plik Game_Launcher i zaakceptować licencję.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę producenta.

Tagi: , ,

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety