niedziela, 6 września 2009

DesktopTrack - zobacz przy jakim programie spędzasz najwięcej czasu

Autor: Adrian Nowak, 09:28, niedziela, 6 września 2009


Jeśli pracujesz przy komputerze, zapewne wiesz jak łatwo ulec i oderwać się od obowiązków na rzecz jakiegoś przyjemniejszego zajęcia. Zdecydowanie warto więc ćwiczyć produktywność by w czasie pracy było jej rzeczywiście jak najwięcej. Jeśli ciekawi Cię, przy jakim programie spędzasz najwięcej czasu, tytułowy DesktopTrack powinien rozwiać te wątpliwości.

Po chwili działania aplikacji do naszej dyspozycji program tworzy wykres podobny do powyższego. Dokładnie widać na nim któremu programowi poświęcamy najwięcej naszej uwagi. Niestety nie jest to szczyt zaawansowania, jakiego można by oczekiwać.

Całość obecnie jest jeszcze we wczesnej wersji rozwojowej, więc mam nadzieję, że w przyszłości będzie można na przykład śledzić wszystko o stopień głębiej, czyli na przykład jakie strony w Firefoksie najbardziej nas interesują.

Nieco dokładniejsze dane znajdziemy w drugiej karcie, gdzie całość jest zgrabnie ułożona.

Zainteresowani mogą pobrać najnowszą wersję programu z GetDeb.net. Myślę, że warto chociażby w ramach ciekawostki przetestować to narzędzie, a nuż okaże się, że zamiast arkusza kalkulacyjnego więcej czasu spędzamy przy Pasjansie.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety