czwartek, 19 listopada 2009

Fring już także dla Androida

Autor: Adrian Nowak, 16:51, czwartek, 19 listopada 2009


Właściwie jestem zaskoczony, że tak długo zajęło deweloperom miltikomunikatora Fring stworzenie edycji swojego programu na najpopularniejszą platformę mobilną Linuksa - Google Android.

Skoro już jednak się naczekaliśmy, nie powinniśmy narzekać lecz korzystać z jej możliwości a niektóre są naprawdę ciekawe. Do głównych należy na przykład obsługa protokołów i witryn takich jak Skype, MSN, Messenger, GTalk, Twitter, Yahoo!, AIM i ICQ. Wszystkie oczywiście możemy wykorzystywać równocześnie.

Jedną z naprawdę ciekawych funkcji, którą testowałem też jakiś czas temu na Nokii E75 jest możliwość wykonywania całkowicie darmowych połączeń w obrębie sieci WiFi. Domyślnie używaną do tego aplikacją zarówno w systemie Google jak i Nokii jest Gizmo5, jednak Fring w tym zadaniu sprawuje się znacznie lepiej.Niestety nie wszystko działa jeszcze tak jak powinno, szczególnie na nowym urządzeniu Motorola DROID. Program znajduje się już jednak w Android Market. Instrukcje i szczegółowy opis programu w języku angielskim można także znaleźć na stronie producenta.

Zapraszam na koniec do zapoznania się z filmikiem promocyjnym:źródło: phandroid.com
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety