poniedziałek, 14 grudnia 2009

Google zrobi swój telefon z Linuksem - wygląda trochę tandetnie

Autor: Adrian Nowak, 09:00, poniedziałek, 14 grudnia 2009


Android pojawiał się już w telefonach różnych producentów, jednak teraz Google postanowiło samo zająć się stworzeniem modelu idealnego, w domyśle największego konkurenta dla iPhone.

Wszystko fajnie, jednak już na początku pojawia się mały problem, który zdaje się nikomu nie przeszkadzać. Telefon Google zrobi znana firma HTC - brzmi znajomo? No właśnie, właściwie ma go tylko wyprodukować a później całość będzie rozprowadzana pod marką Google, jednak to takie według mnie trochę naciągane.

Nexus One - bo tak ma się nazywać nowy twór - ma u mnie jednak większego minusa za wygląd. Może nie jest zły ani brzydki, ale w życiu nie nazwałbym go konkurentem iPhone. Obecnie trochę słabe fotki bo z "przecieków", jednak myślę, że widać z czym mamy do czynienia:

Pod maską oczywiście Android i oczywiście nie wiadomo w jakiej wersji bo do premiery Google Phone jeszcze parę miesięcy.

Trochę szkoda, bo spodziewałem się znacznie więcej od giganta z Mountain View, który na rynku mobilnym mógłby przecież wiele zdziałać. Kolejny telefon HTC z Androidem to nie to na co czekałem.

Tagi: , , ,

blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety