piątek, 25 grudnia 2009

Świąteczny numer Dragonia Magazine z tutorialem Django i PHP

Autor: Adrian Nowak, 14:11, piątek, 25 grudnia 2009


Najczęściej gazety dotyczące Linuksa czy Wolnego Oprogramowania są w naszym kraju dość drogie ze względu na niszowość tej tematyki. Bardzo dobrze jednak, że powstają także otwarte magazyny, które można pobrać z internetu takie jak Dragonia Magazine.

W ostatnich dniach w świecie Linuksa naprawdę praktycznie nic się nie działo pomijając kilka aktualizacji dla popularnych narzędzi jak Wine 1.1.35 czy GNOME 2.29.4. Deweloperzy także obecnie wypoczywają, zatem w najbliższych dniach nie zanosi się na szczególe rewolucje.

Piszę o tym, gdyż jest to dobra pora na różnego rodzaju poradniki czy zapoznanie się z rzeczami na które zawsze brakowało czasu. Całkiem sporą ich porcję można znaleźć w nowym numerze Dragonia Magazine, który właśnie się pojawił. Jeśli masz chwilę czasu w święta jest to bardzo dobra lektura.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wielu głębokich i radosnych przeżyć, zdrowia, wewnętrznego spokoju, wytrwałości, miłości i radości w każdym dniu nadchodzącego Roku.
Niech się Wam darzy w Nowym Roku!
Świątecznym prezentem dla Was niech będzie bieżący numer Dragonia Magazine.
W numerze przeczytacie o Androidzie i mapach skojarzonych z GPS – czyli opensource w telefonach komórkowych. Nawiązując do obrazków mamy ciekawy artykuł o GLE, czyli generatorze wykresów. Webmasterzy znajda także coś dla siebie: czwarty odcinek kursu PHP, Zend i Django. By szybko i skutecznie notować i zapamiętywać, polecam program FreeMind, opisany w bieżącym numerze. Dla tych zaś, którzy nie chcą sobie obciążać pamięci ani notować informacji o podległych im komputerach, mamy artykuł o OCS Inventory NG.

Zapraszam do lektury.

Tomasz Łuczak
zastępca redaktora naczelnego
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety