Bądź: Wyszukaj na stronie z użyciem Google
reklama:

poniedziałek, 18 stycznia 2010

Konkurs: Wymyśl hasło na koszulkę z motywem Linuksa

Autor: , 14:56, poniedziałek, 18 stycznia 2010


Pomimo że koszulki to obecnie element garderoby, który schowany jest głęboko pod warstwą ciepłych swetrów (bądź koszul w kratkę :D) to już niedługo będzie można na nich wyeksponować różnego rodzaju ciekawe napisy.

Niedawno przedstawiłem listę ciekawych koszulek z motywami Linuksa czy kultury Wolnego Oprogramowania, które przypadły wam do gustu. Postanowiłem więc zorganizować konkurs w którym każdy będzie mógł wygrać podobną.


Zasady są proste - w komentarzach proponujemy ciekawe hasła czy grafiki, które posłużą do stworzenia projektu koszulki. Mogą być one w dowolnym języku, także inspirowane tymi wcześniejszymi, bądź znanymi hasłami. Kreatywność będzie jednak doceniona.

Przy okazji można także przysyłać pomysły na oficjalną koszulkę UbuCentrum.net, która jest jeszcze w fazie wczesnych koncepcji. Będzie ona później wykorzystywana jako nagroda w różnego rodzaju drobnych konkursach, które jak wiecie planuję już dość długo (tutaj robocze logo UC).

Zwycięską koszulkę wybiorę ja, konsultując się z całą ekipą UbuCentrum.net, natomiast szczęśliwy zwycięzca dostanie za darmo ubranie z zaproponowanym przez siebie motywem.

Chciałbym jeszcze dodać, iż wszystkie koncepcje zgłaszane do konkursu muszą zachowywać prawa autorskie, które w momencie ujawnienia w komentarzu przekazujecie na rzecz tego bloga - tak byśmy mogli je w pełni legalnie wykorzystywać także w przyszłości (nawet jeśli nie wygracie w konkursie). Zastrzegam sobie także prawo do anulowania konkursu, jeśli żadna z propozycji nie będzie się nadawała do wykonania w rzeczywistości - mam jednak nadzieję, że jak zwykle wasza pomysłowość nie zawiedzie.

Niech wygra najlepszy! :)

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety