poniedziałek, 25 stycznia 2010

Microsoft daje upominki za filmiki o Linuksie

Autor: Adrian Nowak, 19:01, poniedziałek, 25 stycznia 2010


Pamiętacie serię filmików "Windows vs Linux" przedstawiającą humorystycznie różnice między dwoma systemami?

Jak pochwalili się twórcy, Microsoft dostrzegł ich twórczość i postanowił wynagrodzić im włożoną pracę drobnymi upominkami. Wygląda na to, że gigant nabrał już odpowiednich praktyk marketingowych.

Byłbym niesprawiedliwy gdybym krytykował Microsoft za wysyłanie upominków do wybranych osób bo w końcu to miły gest, jednak sami odpowiedzcie sobie jak to wpłynie na osoby, które do tej pory miały na temat Redmond mieszane uczucia. Lepiej mieć takich ludzi w kieszeni - choć oczywiście nie dosłownie.

Jeśli chodzi o mnie, nie pałam do Microsoftu żadnym gniewem czy nienawiścią (nie, nie chce upominków :D), jednak widocznym problemem jest fanatyzm, który wielu popycha do uznawania każdej zamkniętej aplikacji za niewymierne zło. Na szczęście ostatnio jakby rzadziej widzę takie sytuacje, jednak sami "bojownicy o wolność" przerażają mnie czasem bardziej niż same korporacje którym się przeciwstawiają.

Szczęśliwi ulubieńcy Microsoftu dostali od niego między innymi plecak, korkociąg i bloczek firmowych kartek MS. Szału nie ma a sami twórcy filmików przyznają, że następnym razem liczą na ...Xboxa.

źródło: worldofviolence.blogspot.com
blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety