wtorek, 12 stycznia 2010

UbuCentrum.net w konkursie na blog roku 2009 - nagrody dla czytelników

Autor: Adrian Nowak, 23:03, wtorek, 12 stycznia 2010


Jakoś tak wypada, że na początku nowego roku sporo różnych zmian, więc wybaczcie te ostatnie "nielinuksowe" wpisy, ale cóż zrobić. Tym razem dość poważna kwestia, a mianowicie konkurs na blog roku 2009.

Przyznam, że wahałem się czy brać udział w tym jakby nie patrzyć prestiżowym konkursie, głównie by nie obciążać czytelników dodatkowymi zadaniami (funkcja bloga jest przecież odwrotna), jednak po przejrzeniu listy kandydatów uznałem nieskromnie, że mamy całkiem spore szanse.

Co by nie mówić, nie ma w tym kraju wielu blogów, które byłyby codziennie uzupełniane o kilka nowych wpisów, bo praca to niełatwa, chociaż pomocna społeczność - a taką z pewnością są użytkownicy Linuksa - rekompensuje częściowo trudy.

Jakie są nagrody?

Za zwycięstwo w kategorii tematycznej główną nagrodą jest laptop NTT Corrino 717SU o wartości 2950 zł. Jako, że nie startujemy do konkursu dla nagród ale żeby mocniej rozpropagować bloga, a tym samym Linuksa - w razie ewentualnej wygranej, laptop zostanie rozlosowany wśród czytelników, którzy wyślą SMS i zostawią komentarz pod tym wpisem.

Jak wspomniałem wcześniej, konkurencja nie jest zbyt silna (tutaj można przejrzeć zgłoszone strony), więc liczę, że zamiast trzymać niepotrzebnie pieniądze na telefonie, przekażecie tą złotówkę w szczytnym celu :)

Parametry komputera to: 17 calowy notebook wyposażony jest w procesor Intel® Core™ 2 Duo T6600 2,20GHz, ma 4GB DDR2 pamięci RAM oraz dysk twardy SATA 320 GB. Napęd to DVD Super Multi SATA a karta graficzna - NVIDIA® GeForce 9300M GS 256MB GDDR2.

Dodatkowo notebook wyposażony jest w system operacyjny Oryginalny Windows Vista® Home Premium. (do formatu :D)

FAQ (często zadawane pytania)

Jak sprawdzimy czy autor komentarza wysłał także SMS-a? Mamy wtyki w centrali. A serio - nie mamy wtyk w centrali ani też w policji. Liczymy na uczciwość.

Jak wybierzemy który z czytelników wygra laptopa? Będzie to wybór losowy, nie liczy się wcześniejsza aktywność. Komentarz należy zostawić podając swój faktyczny adres e-mail z którym się skontaktujemy.

Jak głosować w konkursie?

Konkurs jest dość prosty a głosowanie użytkowników odbywa się za pośrednictwem popularnych SMS-ów. Koszt jednego to 1,22 zł z czego całość (poza prowizją dla operatora) przeznaczona zostanie na cele charytatywne :)

Na UbuCentrum.net można głosować wysyłając SMS o treści B00029 (te kółka w środku to zera a nie litery "o" jak Ola ;)) pod numer 7144. Można wysłać tylko 1 SMS - kolejne nie są zliczane. Z góry dzięki za każdy SMS! Miło, gdyby strona o Linuksie została blogiem roku.

Regulamin konkursu, strona bloga w konkursie

Tagi:

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety