poniedziałek, 15 lutego 2010

Fav4 - ciekawa alternatywa dla strony głównej w Chrome i Operze

Autor: Adrian Nowak, 18:50, poniedziałek, 15 lutego 2010


Przeglądając sieć zwykle najczęściej otwieraną przez nas stroną jest ta ustawiona w przeglądarce jako główna. Obecnie rzadziej się to zdarza ale jeszcze niedawno przy instalacji dodatkowego oprogramowania razem z wtyczkami zmieniała się także strona domowa co widocznie obniżało wygodę korzystania z przeglądarki.

Do tej pory konsekwentnie używałem jako strony startowej zwyczajnie wyszukiwarki Google, gdyż ładowała się szybko i z jej poziomu szybko mogłem przejść do najważniejszych stron. Ostatnio jednak wpadała mi w ręce strona, która zmieniła moje nawyki w tej kwestii.

Wpis pochodzi z bloga WebPuls.pl

Na Fav4.org można w kilka chwil ustawić cztery z najpopularniejszych usług takie jak Facebook, Gmail czy oczywiście samo Google. Wybór jest całkiem spory i może być to ciekawa alternatywa jeśli korzystasz z niezbyt przyjaznej strony głównej.

W nowych wersjach popularnych przeglądarek po otwarciu nowej karty wyświetla się podobna lista z często odwiedzanymi stronami co ogólnie rzecz biorąc wydaje się nieco wygodniejsze, chociaż zdecydowanie przegrywa z Fav4 jeśli chodzi o czytelność i prostotę.

Na prośbę użytkowników poszczególne strony z ulubionych można też uruchamiać klawiszami od 1 do 4, co także nie powinno być bez znaczenia dla osób nie lubiących odrywać rąk od klawiatury.

źródło: downloadsquad.com
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety