sobota, 6 lutego 2010

Podsumowanie konkursu na blog roku 2009

Autor: Adrian Nowak, 10:34, sobota, 6 lutego 2010


Konkurs na bloga roku zakończył się dla UbuCentrum.net w trzecim etapie do którego zakwalifikowało się 10 najlepszych blogów profesjonalnych. Ranking był budowany na podstawie głosów czytelników.

Dalej wszystko już było w rękach jednego jurora i niestety nie uwzględnił on głosów czytelników i nie wybrał do kolejnego etapu ani jednego bloga o tematyce technologicznej. Jakie blogi przeszły dalej możecie zobaczyć tutaj, natomiast ja obserwując chociażby same reakcje użytkowników wiem, że to właśnie UbuCentrum.net ma najlepszych czytelników a o to przecież chodzi.

Co ciekawe, zostawiliście około 280 komentarzy pod wpisem o konkursie przy czym na UbuCentrum.net oddano prawie 250 głosów SMS. Wygląda więc na to, że jedynie niewielki odsetek użytkowników minęło się z prawdą zostawiając komentarz bez oddania głosu. Oczywiście zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami cała suma zgromadzona w ten sposób zostanie oddana na cele charytatywne.

Na koniec dziękuję wszystkim za oddane głosy i liczne wyrazy uznania, które bardzo motywują do pracy. To Wy sprawiacie, że ten blog jest najlepszy a głos jurora, który nie ma nic wspólnego z Linuksem czy oprogramowaniem nie powinien być traktowany zbyt poważnie.

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety