środa, 3 marca 2010

KDE SC 4.4.1 już dostępne

Autor: Adrian Nowak, 09:00, środa, 3 marca 2010


Twórcy KDE SC udostępnili kolejne wydanie swojego środowiska graficznego. Wbrew pozorom kolejne wydanie nie niesie ze sobą żadnych nowości - jest to tylko wersja poprawiająca najbardziej dokuczliwe błędy i przede wszystkim zawierająca lepsze tłumaczenie dla ponad 50 języków. Pakiety dla Kubuntu prawdopodobnie nadejdą w najbliższym czasie w repozytorium backportów dla 9.10.

Autorem wpisu jest GregKoval.

Z nowego wydania będą mogli się wreszcie cieszyć użytkownicy Debiana, gdyż to właśnie ta wersja serii 4.4 zawita do ich systemu w wydaniach unstable/experimental.

Informację o wydaniu nowej wersji można poczytać na stronie KDE.org, gdzie dostępny jest także link do changeloga poprawionych błędów.

Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam na paczki z tym wydaniem, gdyż wersja 4.4.0 pomimo tego, że  dość dobrze nadaje się do pracy to kilka nieznośnych błędów i mnie doprowadzało do szału. Nie tylko zresztą mnie, na dość ciekawą dyskusję na ten temat natrafiłem dzisiaj także w czeluściach internetu: itmanagement.earthweb.com.

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety