środa, 9 czerwca 2010

Konkurs: Do wygrania 10 zestawów Hyabak do dbania o zmęczone oczy

Autor: Adrian Nowak, 10:52, środa, 9 czerwca 2010


Po wpisie dotyczącym Fluffy Linux, ponad 60% ankietowanych stwierdziło, że ma problemy ze wzrokiem. Nie mogłem tak tego zostawić i postanowiłem przygotować dla Was konkurs w którym możecie wygrać zestaw, który pozwoli zadbać o oczy.

A już bardziej poważnie, myślę, że każdy kto spędza sporo czasu przed komputerem, zna uczucie zmęczonych oczu. Podobno oczy, które długo wpatrują się w monitor coraz rzadziej mrugają i przez to stają się słabo nawilżone, co z kolei powoduje ich szczypanie i pieczenie.

Można temu zaradzić stosując na przykład krople, bądź ciekawe okularki wypełnione płynem, które możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. 10 takich zestawów mam do rozdania dla czytelników, którzy odpowiedzą na dwa proste pytania:
Zestaw producenta Hyabak do zgarnięcia

1. Dlaczego warto dbać o oczy?

2. Jak nazywa się wyczynowy team graczy gier wideo, który używa kropli Hyabak?

O ile przy pierwszym pytaniu trzeba się wykazać odrobiną kreatywności, tak odpowiedź na drugie znajdziecie na stronie głównej producenta Hyabak.

Odpowiedzi zostawiamy wyłącznie w komentarzach pod tym wpisem.

Jeszcze w kwestii technicznej, prosiłbym tym razem o logowanie się w komentarzach podając swój adres e-mail i nick/imię (nie używając kont OpenID, czy Facebooka), gdyż ułatwi to kontakt ze zwycięzcą.

Myślę, że szanse na wygraną są całkiem spore, więc zachęcam do zabawy!

Tagi: , ,

blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety