sobota, 5 czerwca 2010

Linux Fluffy - dla narzekających na wygląd KDE... i fanek Hannah Montana

Autor: Adrian Nowak, 11:01, sobota, 5 czerwca 2010


Względnie łatwe tworzenie remiksów popularnych dystrybucji Linuksa ma niestety także swoje wady. Kubuntu jest wyjątkowo rozchwytywane do tworzenia "cukierkowych" remiksów, a każdy kolejny bije poprzednika na głowę.

Po Hannah Montana Linux przyszedł czas Fluffy. Jola Rutowicz byłaby dumna...

Samo wykonanie motywu dla Plasmy jak i tematów dla poszczególnych aplikacji jest jak najbardziej staranne i właściwie nie ma się do czego przyczepić. Co więcej, jeśli chcecie zwrócić uwagę znajomych na swój system operacyjny - nie ma lepszego sposobu niż instalacja Linuksa Fluffy.

Jak wskazują deweloperzy:

Fluffy powstał aby cieszyć się z Linuksa i KDE w najlepszy możliwy sposób. Zamienia nudny komputer w świat pełen zagadek i wyobraźni, gdzie wszystko wydaje się być żywe, a doznania graficzne czają się na każdym rogu.

Cóż, nie każdy musi przepadać za trybem tekstowym. Dla osób, które akurat niczego nie jedzą, kilka screenów:

Motyw Fluffy Bunny dla KDE w Kubuntu

Rekonq w Linux Fluffy

Kopete w Linux Fluffy

Linux żywy jak nigdy, choć martwy jak zawsze. Na szczęście nie można jeszcze pobrać Linuksa Fluffy, gdyż cały czas trwają nad nim intensywne prace. Deweloperzy zapowiadają, że nie będą się znęcać tylko nad Kubuntu i zamierzają stworzyć swój remix także z wykorzystaniem innych dystrybucji. Więcej szczegółów zainteresowani znajdą na stronie twórców.

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety