czwartek, 24 czerwca 2010

Linux Foundation otwiera swój sklep - jest co pooglądać

Autor: Adrian Nowak, 11:10, czwartek, 24 czerwca 2010


Linux Foundation nie generuje zysków z racji swojego funkcjonowania, a wszystkie zarobione pieniądze są reinwestowane w rozwój projektów, które znajdują się pod skrzydłami fundacji.

Niedawno otwarto sklep, który ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie Linuksem, a głównie ludzi, którzy bardzo identyfikują się z szerzonymi przez użytkowników ideologiami.

Przy okazji, aby zwrócić uwagę na otwarcie, zorganizowano konkurs na najlepszy projekt koszulki stworzony przez użytkowników. Rewelacyjne nie są, jednak i tak warto zwrócić uwagę na sklep Linux Foundation z innego powodu.

Jak się okazuje, nie zapomniano także o piękniejszej części społeczeństwa, a wręcz w moim przypadku, po przejściu na stronę sklepu, wyświetlił się szereg pięknych pań z linuksowymi koszulkami. Przyjemny widok.

Wracając jednak do samego konkursu, wygrała praca Saida Hassana, który zdobył 57% z ponad 8000 oddanych głosów. Autor zaznacza, że zaprojektowana przez niego koszulka ma obrazować dużą liczbę osób pracującą nad tworzeniem Linuksa. Jego i inne prace finalistów możecie zobaczyć na stronie konkursu.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety