wtorek, 15 czerwca 2010

Mockupy Firefoksa 4 w Ubuntu - zgodnie z planem, ale bez większych innowacji

Autor: Adrian Nowak, 20:58, wtorek, 15 czerwca 2010


Mockup Firefoksa 4 w Ubuntu, motyw Ambiance. Fot: Mozilla
Mozilla przedstawiła zaktualizowane propozycje wyglądu nowego Firefoksa 4 w Ubuntu. Jest to jedna z większych zmian wizualnych w historii przeglądarki, jednak zawiodą się wszyscy, którzy poszukują niespotykanych w innych produktach rozwiązań.

Właściwie poniższe propozycje pojawiały się już jakiś czas temu, natomiast całość zyskała jedynie menedżera, który ma ułatwić zarządzanie hasłami i kontami w rosnącej cały czas liczbie witryn internetowych.

Jestem bardzo ciekawy jak deweloperzy mają zamiar w Metacity stworzyć taki przycisk z napisem "Firefox". Reszta wygląda całkiem nieźle, chociaż chyba trudno to będzie połączyć modyfikowalnym wyglądem i lekkością jak w Google Chrome.
Ciekawiej przedstawiają się nieoficjalne propozycje dla Windowsa. Nie mamy raczej co liczyć na ich wdrożenie, ale dopiero one zasługują na miano miano innowacyjnych.

Oficjalne propozycje Mozilli znajdziecie na stronach Wiki. Ciekawi mnie jak Wam się podobają, dla mnie przyznam bez rewelacji, choć właściwie nie o to przecież chodzi. Jak to mówią "liczy się wnętrze" ;)

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety