Bądź: Wyszukaj na stronie z użyciem Google
reklama:

wtorek, 1 czerwca 2010

Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa i zgarnij Unreal Antologia albo Airline Tycoon Deluxe

Autor: , 16:59, wtorek, 1 czerwca 2010


Każdy jest czyimś dzieckiem, więc chciałbym zauważyć, że wszyscy mają dziś swoje święto. To z kolei świetna okazja by trochę się rozerwać, na przykład przy ulubionej grze.

Myślę, że nikt już nie wierzy w mit, iż na Linuksa nie ma gier i choć nie znajdziemy natywnego Need For Speed, wciąż wiele tytułów kusi grywalnością, czy ciekawą fabułą.

Tym razem mam do oddania w dobre ręce świetną grę, którą poznałem już dość dawno temu, a mianowicie Airline Tycoon Deluxe. Wcielamy się w niej w menedżera linii lotniczych. Naszym zadaniem jest oczywiście jak najefektywniejsze sterowanie firmą.

Drugą grą jaką rozdam w konkursie jest znany tytuł Unreal Antologia. Zasady jak zwykle niezbyt wyczerpujące...

Konkurs potrwa trzy dni, aby każdy zainteresowany miał szansę, na zdobycie swojej gry, a dwóch zwycięzców zostanie wytypowanych spośród najlepszych komentarzy. Dodatkowo autorzy 10 wyróżnionych komentarzy dostaną rabat 5% na zakupy w jedynym polskim sklepie z grami dla Pingwinka Wupra.com, który jest fundatorem nagród.

Pytanie konkursowe brzmi:

Jaka jest twoja ulubiona gra na Linuksa (koniecznie natywna) i dlaczego.

Prostszego pytania już być nie mogło. Nie ukrywam, że doceniana będzie kreatywność uzasadnienia. Tak czy inaczej, ciekawe, która z linuksowych gier cieszy się największą popularnością. Do dzieła!

Tagi: , ,

blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety