czwartek, 10 czerwca 2010

Wyniki mundialu 2010 zawsze pod ręką dzięki dodatkowi dla Google Chrome

Autor: Adrian Nowak, 20:00, czwartek, 10 czerwca 2010


Mistrzostwa świata w piłce nożnej zawsze budzą ogromne emocje i nie inaczej jest tym razem. Najlepiej śledzić wyniki mundialu odbywającego się w RPA siedząc przed telewizorem, jednak czas jest nieubłagany.

Najświeższe informacje można jednak uzyskiwać także, wykorzystując prosty dodatek dla Google Chrome...

Dodatek FIFA World Cup - South Africa 2010 rozszerza funkcje przeglądarki o dodatkowy panel w którym możemy cały czas śledzić wyniki rozgrywek, najświeższe informacje a także relacje wideo. Wystarczy kliknąć na ikonkę w panelu i przejść do interesującej nas kategorii.

Rozszerzenie "FIFA World Cup - South Africa 2010" działające w Google Chrome
Nieco razi brak języka polskiego i strefa czasowa przesunięta o 3 godziny do tyłu względem naszego czasu, jednak i tak jest to najbogatszy dodatek dotyczący mundialu 2010 jaki znajduje się w zbiorach Google.

Poza najnowszymi wydarzeniami, mamy też możliwość bezpośredniego śledzenia serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, zatem nawet bez transmisji wideo, bez problemu zorientujemy się co aktualnie dzieje się na murawie obserwując komentarze z całego świata.

W całej sytuacji szkoda tylko, że nie możemy obserwować na tegorocznych mistrzostwach polskiej drużyny. No nic, do Euro jeszcze dwa lata...

[informację o dodatku przysłał czytelnik Tobaggo - dzięki!]
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety