piątek, 30 lipca 2010

Naklejki Ubuntu dostępne już w sklepie Canonical

Autor: Adrian Nowak, 10:19, piątek, 30 lipca 2010


Naklejki z nowymi emblematami Ubuntu
Canonical nie bez powodu przestała jakiś czas temu dołączać naklejki do płyt wysyłanych z Ship IT. Okazuje się, że zainteresowanie nimi było tak duże, że wiele osób zamawiała zestaw wyłącznie po to aby dostać naklejkę.

Takie są niestety uroki wysyłania czegoś za darmo, jednak Canonical po odświeżeniu logo postanowiło, że umożliwi dostęp do naklejek także za pośrednictwem sklepu firmowego. Ceny nie są zbyt duże, bo w końcu chodzi przecież o promocję Ubuntu, jednak przesyłka z UK może trochę kosztować.

Paczka zawierająca 32 naklejki to koszt 1,75 funta (niecałe 10 zł), natomiast zestaw dwóch okrągłych naklejek 3D, które nie są już wykonane z papieru lecz z plastiku, kosztuje około 20 zł. Do tego doliczyć trzeba nie najtańszą przesyłkę i za co najmniej (około) 30 zł możemy się cieszyć własnym zestawem naklejek.

Czy warto? Z pewnością nie jest to najtańszy kawałek papieru jaki dostaniemy za takie pieniądze, jednak ozdoba w postaci okrągłego logo Ubuntu wygląda świetnie nawet na nowym komputerze. Zainteresowani znajdą całość na stronie producenta.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety