Bądź: Wyszukaj na stronie z użyciem Google
reklama:

wtorek, 21 września 2010

Nowy Radio Tray z dodatkowymi stacjami

Autor: , 14:06, wtorek, 21 września 2010


Radio Tray jest wygodny i informuje o odtwarzanych utworach
Radio Tray to znany program o którym już raz wspominałem. Warto ponownie zatrzymać się nad tym niewielkim narzędziem, gdyż niedawno ku uciesze użytkowników pojawiła się jego kolejna wersja.

Odtwarzacz stacji radiowych wzbogacił się - a jakże - w nową listę stacji.

Poza kolejnymi rozgłośniami (z tego co zauważyłem to większość francuskich) zaktualizowano także interfejs. Obecnie menu narzędzia jest wielopoziomowe, co ułatwia odnajdywanie stacji. Do tego świetnie prezentuje się także edytor z poziomu którego pozbędziemy się bądź też dodamy własne źródła muzyki.

Twórcy narzędzia informują również o lepszej obsłudze powiadomień, które od dość dawna towarzyszą użytkownikom Ubuntu. Rzeczywiście, obok aktualnie odtwarzanej stacji, jesteśmy także informowani o odgrywanym utworze. Do tego nie mogło oczywiście zabraknąć drobnych poprawek wewnątrz, które mają jeszcze bardziej poprawić wydajność Radio Tray.

Choć oczywiste jest, że deweloperzy programu stawiają na prostotę, aż się prosi o dodanie nieskomplikowanego odwołania do streamrippera. Słuchając ciekawej piosenki czy audycji, czasem zwyczajnie warto ją utrwalić na dysku i na przykład przerzucić do odtwarzacza przenośnego.

Najnowszą wersję programu w paczce dla Ubuntu można znaleźć na stronie twórców.
blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety