Bądź: Wyszukaj na stronie z użyciem Google
reklama:

piątek, 24 grudnia 2010

Czego życzyć użytkownikom Linuksa?

Autor: , 10:22, piątek, 24 grudnia 2010


Fot: sashafatcat
Ku uciesze wszystkich nadchodzą Święta, a więc czas w którym praca nie przychodzi łatwo. Dla większości ludzi tegoroczny koniec roku nie będzie niczym szczególnym.

Można obrazowo powiedzieć, że po prostu wykonają wbudowany w głowie skrypt zakładający najpierw: sprzątanie, gotowanie, trochę wypoczynku, Sylwestra i krótkie leczenie niespodziewanej jak zwykle "choroby noworocznej".

Chwilę zastanawiałem się czego można życzyć użytkownikom Linuksa. Szybszych procesorów, lepszych dystrybucji, czy większej popularyzacji Pingwinka. Jeśli spojrzeć na to wszystko z szerszej perspektywy, wszystko to wydaje się dość miałkie i nieistotne. Choć często zapominamy o tym wpadając w wir dyskusji, wszyscy jesteśmy przede wszystkim ludźmi (chyba, że Androidy też czytają - to przepraszam) i chcemy zawsze mniej więcej tego samego.

Jakże nieistotna jest szybkość nowej dystrybucji w zderzeniu ze zdrowiem naszych bliskich, albo nawet sukcesem w pracy. Chciałbym życzyć sobie i Wam, byśmy zawsze o tym pamiętali. Nasz czas jest ograniczony, więc skoro możemy być te kilka dni z rodziną, nie straćmy ich na życie w rytm telewizora.

Wesołych Świąt!

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety