Bądź: Wyszukaj na stronie z użyciem Google
reklama:

środa, 22 grudnia 2010

Google wysadza budynek by zniszczyć swój komputer [WIDEO]

Autor: , 19:40, środa, 22 grudnia 2010


Jedno z biur Google zamienia się w gruz
Google nie wiedzieć czemu bardzo promuje niszczenie swojego komputera. Fakt, że warto było zwrócić uwagę na to, że dzięki Chrome OS nie trzeba się za bardzo troszczyć o sprzęt, ale aż żal patrzeć jak kolejne cuda techniki rozpadają się na wymyślne sposoby.

Wyszukiwarkowy gigant uruchomił specjalną stronę, gdzie google.com/chromeos/demolab, gdzie możemy interaktywnie poddać się przyjemności niszczenia. Zasady są proste, rozmawiając na czacie, podrzucamy kolejne pomysły na zniszczenie netbooka Cr-48.

Polecam przetestować między innymi: water, fire, destroy, freeze, shoot, albo... ninja.

Google skupia się głównie na promowaniu jednej z cech swojego systemu. Pytanie tylko, czy rzeczywiście tak wielu użytkowników martwi się o swoje dane przechowywane lokalnie. Uszkodzenia przenośnej maszyny przytrafiają się raczej sporadycznie (choć niektórzy mają więcej "szczęścia"), więc ciekawe jakie będą tego efekty.

Kiedy Chrome OS nabierze już kształtów prawdopodobnie zobaczymy reklamy dotyczące niesamowitej szybkości systemu. Ciekawe, czy ktoś wtedy wspomni o debianowych korzeniach dystrybucji od Google...
blog comments powered by Disqus

Prześlij komentarz


Popularne posty

Etykiety