poniedziałek, 27 grudnia 2010

RhythmCat - odtwarzacz z trybem karaoke

Autor: Adrian Nowak, 13:34, poniedziałek, 27 grudnia 2010


Któż nie słucha na komputerze muzyki? Pewnie znajdzie się kilku fanów starszych mediów, jednak statystyki mówią same za siebie.

RhythmCat to kocurek lubiący dobre brzmienia, jednak oprócz mięciutkiej sierści kryje w sobie także bardzo rzadko spotykany tryb karaoke.

Fani tego typu rozrywek mogą z użyciem RhytmCata nie tylko wygodnie przeglądać teksty utworów, nagrywać swoje popisy, ale także konwertować muzykę do najpopularniejszych formatów.

Przyznam, że zaskoczyło mnie to proste z pozoru narzędzie. Spodziewałem się niedopracowanego odtwarzacza, który z ledwością odegra pliki MP3. Tym razem sporo się pomyliłem, bo RhythmCat obok wspomnianego wcześniej trybu karaoke i konwertowania muzyki, może się pochwalić także equalizerem, możliwością tworzenia playlist, edycją tekstów utworów, oraz losowymi trybami odtwarzania.

To bardzo wiele jak na wersję alpha programu. Myślę, że o RhythmCat usłyszymy w przyszłości jeszcze wiele, natomiast zainteresowani mogą pobrać paczki dla Ubuntu i Debiana ze strony projektu. Niestety program nie tworzy skrótu w menu, więc by go uruchomić trzeba wybrać skrót klawiszowy Alt+F2 i wpisać RhythmCat.

więcej informacji: code.google.com/p/rhythmcat/
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety