poniedziałek, 24 stycznia 2011

Generator miniaturek stworzy podgląd filmu jednym kliknięciem

Autor: Adrian Nowak, 09:00, poniedziałek, 24 stycznia 2011


Mało kto przechowuje już swoje filmy na krążkach DVD, które nietrudno zniszczyć. Znacznie wygodniej zripować całość na dysk, który notabene obecnie zwykle jest w stanie pomieścić setki filmów.

Pojawia się jednak kolejny problem. Jak szybko odnaleźć swój ulubiony film w stosie innych? Jednym z pomysłów może być stworzenie miniatur, które umieszczone w folderze z plikiem pozwolą się szybko zorientować z czym mamy do czynienia.

Oczywiście tego typu operację wymagają znacznie większej troski o naszą bibliotekę filmową, niż po prostu wrzucenie wszystkiego do jednego folderu. Przy większych zbiorach, dodatkowy wysiłek może się jednak opłacić.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania pliku wideo z którego chcemy utworzyć podgląd miniatur. Można także wskazać ich rozmiar oraz ilość, lecz jeśli ktoś ma słabą pamięć, lepiej nie oszczędzać tu kilku kilobajtow.

Osobom, które nie przechowują filmów w folderach pozostaje poprawne nazywanie plików wideo i utrwalanie tytułów - najlepiej przez częste wracanie do swoich ulubionych produkcji.

Narzędzie VideoThumbnailsMaker można pobrać w wersjach dla:

strona programu: psp-cheats.it
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety