wtorek, 1 marca 2011

Linus Torvalds to prawdziwy geek. Nie poznał Natalie Portman na gali rozdania Oscarów

Autor: Adrian Nowak, 16:14, wtorek, 1 marca 2011


Natalie Portman w Black Swan. Fot: materiały dystrybutora
Można nie interesować się kinem, nie oglądać filmów. Wiele osób miałoby pewnie też problemy z rozpoznaniem na ulicy Natalie Portman. Zostać jednak zaproszonym na galę rozdania Oscarów, rozmawiać ze zdobywczynią nagrody najlepszej aktorki i nie wiedzieć kim jest? Do tego trzeba być Linusem Torvaldsem.

Do końca nie wiadomo, jak twórca jądra Linux znalazł się na rozdaniu Oscarów. Może przypadkiem wykreował jakiś dramatyczny scenariusz w Microsofcie, ale na razie nie powstał w związku z tym żaden film. Fakty są jednak takie, że był tam i co więcej, nie miał oporów przed zgłębianiem hollywoodzkiego świata.

Na swoim blogu napisał, że razem ze swoją żoną Tove popełnili nie jeden faux pas. Linus miał w pewnym momencie rozmawiać nawet ze zdobywczynią Oscara dla najlepszej aktorki, Natalie Portman - problem w tym, że nawet jej nie rozpoznał. Jego żona za to dwukrotnie pytała Warrena Beatty kim jest.

Linus podkreśla, że nie nie znał tam nikogo, jednak nie ma powodów do zmartwień, gdyż sławy też niezbyt kojarzyły legendarnego programistę.

więcej informacji: torvalds-family.blogspot.com
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety