wtorek, 10 maja 2011

Patronat: Szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji www

Autor: Adrian Nowak, 13:33, wtorek, 10 maja 2011


Fot: Mark Sebastian/UbuCentrum.net
Objęliśmy patronatem medialnym kolejne szkolenia Securitum dotyczące bezpieczeństwa IT.

Tematyka jest jak najbardziej aktualna, a czytelnicy tego bloga mogą dodatkowo uzyskać upust 150 zł od ceny szkolenia. Jeśli zatem chcesz nauczyć się wykrywać zagrożenia oraz podatności aplikacji internetowych na włamania, wszystko w oparciu o praktyczne działania, wystarczy podczas rejestracji podać hasło będące jednocześnie nazwą bloga: "UbuCentrum.net".

Szkolenie "zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www" potrwa od 30.05 do 1.06 2011 i odbędzie się w Krakowie. W tym czasie pracować będzie można między innymi z krytycznymi lukami w nowych routerach firmy Cisco, które zlokalizowano na podstawie najnowszych badań autorskich prowadzącego szkolenie.

Nie ukrywam, że za ten tekst dostałem wynagrodzenie, a nie chcę się zbliżać do jakichś obłudnych zachowań, więc po opinie dotyczące jakości szkolenia odsyłam do znajomych, którzy mieli już okazję być na jego wcześniejszych edycjach.

Dodam tylko, że prowadzi je Michał Sajdak, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w testach i programowaniu aplikacji webowych, a także współpracy z firmami takimi jak Fortis Bank, BRE Bank, Bank BPH, BGŻ Bank, Raiffeisen Bank, Volkswagen Bank, Allianz Bank, Narodowy Bank Polski, Narodowe Archiwum Cyfrowe, Adamed, PGNiG, PGF, Unilever czy Polkomtel.

>>> Zobacz szczegółowy plan szkolenia

Tagi:

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety