czwartek, 8 września 2011

Patronat: Szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji www

Autor: Adrian Nowak, 21:22, czwartek, 8 września 2011


Fot: Mark Sebastian/UbuCentrum.net
Objęliśmy patronatem medialnym kolejne szkolenia Securitum dotyczące bezpieczeństwa IT.

Tematyka jest jak najbardziej aktualna, a czytelnicy tego bloga mogą dodatkowo uzyskać upust 150 zł od ceny szkolenia. Jeśli zatem chcesz nauczyć się wykrywać zagrożenia oraz podatności aplikacji webowych na włamania, wszystko w oparciu o praktyczne działania, wystarczy podczas rejestracji podać hasło będące jednocześnie nazwą bloga: "UbuCentrum.net".

Szkolenie "zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www" potrwa od 28.09 do 30.09.2011 i odbędzie się w Krakowie. W tym czasie pracować będzie można między innymi z krytycznymi lukami w nowych routerach firmy Cisco, które zlokalizowano na podstawie najnowszych badań autorskich prowadzącego szkolenie.

Nie ukrywam, że za ten tekst dostałem wynagrodzenie, a nie chcę się zbliżać do jakichś obłudnych zachowań, więc po opinie dotyczące jakości szkolenia odsyłam do znajomych, którzy mieli już okazję być na jego wcześniejszych edycjach.

Dodam tylko, że na szkoleniu przećwiczycie takie podatności jak: LDAP injection, XPath injetcion, OS Command injection (4 warianty), SQL injection (second order, blind, na procedurę składowaną), dwa zasadnicze typy XSS, kilka wariantów omijania mechanizmów uwierzytelniania, omijanie filtrów, i wiele, wiele więcej.

>>> Zobacz szczegółowy plan szkolenia

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety