wtorek, 24 stycznia 2012

Tablet CTAB - rewolucja w materiałach szkoleniowych (reklama)

Autor: Adrian Nowak, 09:26, wtorek, 24 stycznia 2012


Nowoczesny tablet wyprodukowany specjalnie dla Compendium Centrum Edukacyjnego dostępny jako element materiałów szkoleniowych.

Uczestnicy wszystkich kursów mogą wybrać, czy chcą otrzymać tradycyjne materiały szkoleniowe (drukowane), czy zintegrowane z tabletem CTAB (w postaci elektronicznej).

Jest to kolejny tekst sponsorowany zamieszczony w ramach współpracy między UbuCentrum.net, a firmą Compendium CE.

CTAB to tablet działający w oparciu o system Android, który został przygotowany w celu wyświetlania na nim materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej. Jest to urządzenie o możliwie najwyższych, obecnie dostępnych parametrach. Jego zadaniem jest spełnić oczekiwania uczestników szkoleń z branży IT - najbardziej świadomej i wymagającej grupy klientów.

CTAB jest napędzany procesorem Rockchip 2918 Cortex A8, taktowanym 1,2 GHz. Wyposażony jest w 1GB pamięci RAM oraz dodatkowe 16GB wewnętrznej pamięci flash.
Dobór tych parametrów oraz ekran o przekątnej 9,7” umożliwia płynne wyświetlanie nie tylko materiałów szkoleniowych dostarczanych w różnych formach (pliki PDF, EPUB i materiały filmowe w rozdzielczości nawet do 1080p), ale także korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie oraz dostęp do świata rozrywki 3D.

Nowoczesny tablet nawet za 400 zł?

Tablet CTAB z Androidem.
Tyle może wynieść różnica między ceną szkolenia z materiałami tradycyjnymi, a materiałami CTAB. Dla przykładu szkolenie: „WWW: atakowanie i ochrona webaplikacji" z materiałami tradycyjnymi to 1490 PLN, a z materiałami CTAB 1890 PLN (podane ceny netto).

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety