wtorek, 10 kwietnia 2012

Agila S3: Odliczanie do premiery rozpoczęte

Autor: Adrian Nowak, 16:11, wtorek, 10 kwietnia 2012


Okno sprzedaży narzędzia Agila S3. 
Twórcy narzędzia Agila S3, o którym wspominałem już wcześniej, uruchomili stronę na której wymowny licznik informuje o czasie pozostałym do premiery wydania demonstracyjnego programu.

Choć samą informację o powstawaniu narzędzia do obsługi firmy z poziomu Linuksa przyjęliście w komentarzach bardzo ciepło, dostało mi się od twórców Agili S3 za wstawienie do posta zrzutu ekranu, który "wypala oczy". Tym razem więc proszę bardzo: jest dużo szarego.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i jak ujawnił zespół Blue Braces, pełne wydanie programu ma już zawierać funkcję przełączania się między różnymi motywami. Jeśli więc ktoś akurat nie prowadzi swojej firmy z poziomu laptopa na Hawajach, można będzie bez problemu przejść w kolorystykę bardziej lokalną: szarą czy czarną.

Odliczanie i testy

Jak wspomniałem przy okazji wcześniejszego wpisu, będziecie mogli jako pierwsi przetestować wersję demonstracyjną Agili S3. Osoby preferujące powiadomienia e-mail powinny po prostu zapisać się na listę mailingową na stronie twórców, bądź śledzić informacje na Facebooku, dodając do obserwowanych profil Blue Braces rozwijającego narzędzie. Na stronie twórców znajdziecie również odpowiedzi na często zadawane pytania, które nierzadko padały także w komentarzach.

Przy okazji zachęcam również do dzielenia się w komentarzach informacjami na temat innych ciekawych aplikacji dla Linuksa, które niekoniecznie dostępne są za darmo. Chciałbym na łamach bloga pokazać, że warto budować aplikacje z myślą o Linuksie, a wiele tego typu projektów już działa i ma się bardzo dobrze.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety