czwartek, 19 lipca 2012

Agila Faktury 1.0.1 - szybsze działanie i usprawnione aktualizacje

Autor: Adrian Nowak, 12:38, czwartek, 19 lipca 2012


Narzędzie Agila Faktury w Ubuntu 12.04. Fot. UbuCentrum.net
W połowie tygodnia zaprezentowano kolejną wersję narzędzia Agila Faktury, które dostępne jest obecnie dla Ubuntu, Kubuntu i Linuksa Mint. Programiści uważnie czytali wasze uwagi i to właśnie na nich skupili się w ostatniej aktualizacji.

Jest szybciej i sprawniej

Biurokracja i konieczność wystawiania różnego rodzaju dokumentów to zwykle najmniej przyjemny element prowadzenia biznesu. Nowe Agila Faktury oferuje wiele usprawnień "pod maską" związanych z wydajnością, by umożliwiać jak najszybsze rozprawianie się z "papierologią".

Inną ważną zmianą jest rozbudowanie trybu automatycznych aktualizacji, które teraz będą ściągane od razu po uruchomieniu programu. Użytkownik nie musi więc praktycznie zwracać uwagi na cały proces i może być spokojny, że zawsze korzysta z narzędzia w najnowszej wersji.

Nie zabrakło też kosmetycznych zmian, jak chociażby możliwość nadania dokumentowi numeru/symbolu innego niż ten zaproponowany automatycznie przez program, czy poprawionego okienka logowania.

Przetestuj za darmo

Aktualizacje są oczywiście dostępne za darmo dla wszystkich, którzy zakupili program. Użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze okazji przetestować Agili Faktury, mogą pobrać narzędzie za darmo ze strony twórców w wersji trial.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety