czwartek, 23 maja 2013

Bezpłatne szkolenia IT dla firm z Katowic, Krakowa, Wrocławia i Szczecina

Autor: Adrian Nowak, 11:24, czwartek, 23 maja 2013


Szkolenia dofinansowywane z UE w Compendium.
Ruszył cykl szkoleń dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Będzie to projekt realizowany na terenie województw: śląskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i małopolskiego. Wartość dofinansowania wynosi 100% wartości szkoleń. Dofinansowaniem zostały objęte autoryzowane szkolenia Microsoft, open source (Red Hat, SUSE), dotyczące technologii sieciowych i webowych.

Microsoft

Podczas szkoleń zostaną przedstawione zagadnienia administracji i rozwiązywania problemów w systemach operacyjnych Microsoft (Windows Server i Client). Wdrażanie i administracja SQL Server oraz zarządzanie platformą aplikacji webowych Microsoft SharePoint.

Open source

W ramach szkoleń open source uczestnicy będą mogli zapoznać się z dystrybucjami Linuksa SUSE i Red Hat. Kursy pokażą od podstaw jak zarządzać, konfigurować i optymalizować bieżącą pracę na tych systemach.

Technologie sieciowe i bezpieczeństwo

Szkolenia z technologii sieciowych będą dotyczyły: CWNP (Certified Wireless Networking Professional) i zagadnień telekomunikacyjnych.

Kursy CWNP zapewniają kompletną wiedzę na temat technologii bezprzewodowej. Z kolei w trakcie kursów związanych z telekomunikacją uczestnicy dowiedzą się m.in. o projektowaniu bezprzewodowych sieci w środowiskach LAN/MAN, poznają architekturę sieci GSM oraz UMTS.

Technologie webowe

Na programistów czekają autoryzowane szkolenia Zend PHP i Zend Framework, które od podstaw przygotowują do tworzenia zaawansowanych aplikacji w języku PHP. Z kolei dla projektantów stron internetowych i osób zajmujących się promocją w Internecie dedykowane są kursy CIW - Certified Internet Webmaster.

Uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne (autoryzowany podręcznik, długopis, notes) i wyżywienie. Szkolenia realizowane są zgodnie z zasadą równości płci.

Szczegółowy opis tematyki i warunki uczestnictwa w szkoleniach dostępne są na stronie: http://www.compendium.pl/efs/

Szkolenia będą realizowane w ramach projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Tagi: ,

blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety