wtorek, 7 maja 2013

NGSec 2013 – jedna z największych w Polsce konferencji na temat bezpieczeństwa IT już w czerwcu

Autor: Adrian Nowak, 00:04, wtorek, 7 maja 2013


Konferencja SGSec w Warszawie.
12 i 13 czerwca 2013 w samym centrum Warszawy rozpocznie się jedna z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu IT w Polsce. Będzie to już druga edycja Next Generation SECURITY Conference. W imieniu partnera naszego serwisu Compendium Centrum Edukacyjne zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Na konferencji będą poruszane aktualne problemy, z którymi spotykają się obecnie firmy i instytucje. Tematami prelekcji będą takie zagadnienia jak ataki APT, cyber-szpiegostwo i cyber-terroryzm, ochrona danych osobowych, zagrożenia związane z pracą w chmurze. Poruszane będą także tematy związane z systemami OpenSource, m.in. RedHat czy SUSE.

Konferencja odbędzie się w Kinotece przy Pałacu Kultury i Nauki. Prelegentami NGSec 2013 będą osoby, które już od wielu lat związane są z bezpieczeństwem w branży IT, m.in. Mariusz Kędziora z Microsoftu, Marcin Marczewski z Resilia czy dr Zbigniew Jakubowski. Pojawią się także specjaliści z firm związanych z bezpieczeństwem IT oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Sponsorami wydarzenia są firmy dostarczające rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT, w tym Fortinet, CheckPoint, Novell/NetIQ.

Zaproszenie na konferencję zamieszczamy w ramach kontynuacji naszej współpracy z Centrum Edukacyjnym Compendium. Compendium prowadzi szkolenia informatyczne z zakresu bezpieczeństwa, technologii sieciowych, zarządzania procesami i programowania. Posiada autoryzację takich marek jak Red Hat, SUSE, Zend czy Microsoft.
blog comments powered by Disqus

Publikowanie komentarza


Popularne posty

Etykiety